Услужно одмориште Лозенец
Yambol, Бугарска
- Ресторан
Услужно одмориште Лозенец је услужно одмориште на путу 6 (Yambol, Бугарска). Садржаји: ресторан.
Пронађите одморишта, услужна одморишта и одморишта за камионе у региону Yambol (Бугарска): 12 одморишта на 6, 7, A 1, свако са списком садржаја, мапом локације и дугметом за навигацију.
Мапа © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, подаци © сарадници пројекта OpenStreetMap.
Yambol, Бугарска
Услужно одмориште Лозенец је услужно одмориште на путу 6 (Yambol, Бугарска). Садржаји: ресторан.
Yambol, Бугарска
ГКПП Лесово је услужно одмориште на путу 7 (Yambol, Бугарска). Садржаји: тоалети.
Yambol, Бугарска
Садржаји још нису унети
Одмориште Кабиле је одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према истоку.
Yambol, Бугарска
Садржаји још нису унети
Одмориште Кабиле је одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према западу.
Yambol, Бугарска
Садржаји још нису унети
Одмориште Чарда је одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према истоку.
Yambol, Бугарска
Садржаји још нису унети
Одмориште Чарда је одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према западу.
Yambol, Бугарска · Лукойл
Услужно одмориште Воденичане је услужно одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према истоку. Садржаји: гориво.
Yambol, Бугарска · Лукойл
Услужно одмориште Воденичане је услужно одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према западу. Садржаји: гориво и ресторан.
Yambol, Бугарска · OMV
Услужно одмориште Дражево је услужно одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према западу. Садржаји: гориво и дечје игралиште.
Yambol, Бугарска · Shell
Услужно одмориште Дражево је услужно одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према истоку. Садржаји: гориво и ресторан.
Yambol, Бугарска · OMV
Услужно одмориште Хаджидимитрово је услужно одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према истоку. Садржаји: гориво, кафић и дечје игралиште.
Yambol, Бугарска · Shell
Услужно одмориште Хаджидимитрово је услужно одмориште на аутопуту A 1 (Yambol, Бугарска). Смер вожње: према западу. Садржаји: тоалети, гориво, ресторан, кафић и продавница.
Ниједно одмориште овде не одговара свим изабраним филтерима.
Мапе локација © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, подаци © сарадници пројекта OpenStreetMap. Изаберите мапу да бисте је увећали.