Levähdysalue – Gheja
Mureș, Romania
- WC
- Esteetön
Levähdysalue – Gheja on levähdysalue moottoritien A3 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: itään. Palvelut: WC ja esteetön kulku.
Kaikki levähdysalueet, palvelualueet ja rekkaparkit alueella Mureș (Romania): 15 taukopaikkaa teiden A3, DN13, DN14A, DN15 varrella. Jokaisesta näet palvelut, sijaintikartan ja Navigoi-painikkeen.
Kartta © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, aineisto © OpenStreetMapin tekijät.
Mureș, Romania
Levähdysalue – Gheja on levähdysalue moottoritien A3 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: itään. Palvelut: WC ja esteetön kulku.
Mureș, Romania
Levähdysalue – Gheja on levähdysalue moottoritien A3 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: länteen. Palvelut: WC ja esteetön kulku.
Mureș, Romania
Levähdysalue – Recea on levähdysalue moottoritien A3 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: länteen. Palvelut: WC.
Mureș, Romania
Levähdysalue – Recea on levähdysalue moottoritien A3 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: itään. Palvelut: WC.
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Bălăușeri on levähdysalue tien DN13 varrella (Mureș, Romania).
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Bălăușeri on levähdysalue tien DN13 varrella (Mureș, Romania).
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Bălăușeri on levähdysalue tien DN13 varrella (Mureș, Romania).
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Hetiur on levähdysalue tien DN13 varrella (Mureș, Romania).
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Mihai Viteazu on levähdysalue tien DN13 varrella (Mureș, Romania).
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Sighișoara on levähdysalue tien DN13 varrella (Mureș, Romania).
Mureș, Romania · OVD
Vulcanizare Incze Albert on palvelualue tien DN13 varrella (Mureș, Romania). Palvelut: tankkaus.
Mureș, Romania
Palvelualue – Velț on palvelualue tien DN14A varrella (Mureș, Romania). Palvelut: ravintola.
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Cuci on levähdysalue tien DN15 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: itään.
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Luduș on levähdysalue tien DN15 varrella (Mureș, Romania). Ajosuunta: pohjoiseen.
Mureș, Romania
Palveluista ei ole vielä tietoja
Levähdysalue – Luduș on levähdysalue tien DN15 varrella (Mureș, Romania).
Mikään tämän sivun taukopaikoista ei vastaa kaikkia valittuja suodattimia.
Sijaintikartat © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, aineisto © OpenStreetMapin tekijät. Voit suurentaa kartan valitsemalla sen.