Rastplats vid Gheja
Mureș, Rumänien
- Toaletter
- Rullstolsanpassat
Rastplats vid Gheja är en rastplats vid A3 (Mureș, Rumänien). Körriktning: österut. Faciliteter: toaletter och rullstolsanpassning.
Hitta rastplatser, serviceanläggningar och truckstopp i Mureș (Rumänien): 15 stopp längs A3, DN13, DN14A, DN15. Varje stopp visas med faciliteter, ett kartutsnitt och en navigeringsknapp.
Karta © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, data © OpenStreetMap-bidragsgivare.
Mureș, Rumänien
Rastplats vid Gheja är en rastplats vid A3 (Mureș, Rumänien). Körriktning: österut. Faciliteter: toaletter och rullstolsanpassning.
Mureș, Rumänien
Rastplats vid Gheja är en rastplats vid A3 (Mureș, Rumänien). Körriktning: västerut. Faciliteter: toaletter och rullstolsanpassning.
Mureș, Rumänien
Rastplats vid Recea är en rastplats vid A3 (Mureș, Rumänien). Körriktning: västerut. Faciliteter: toaletter.
Mureș, Rumänien
Rastplats vid Recea är en rastplats vid A3 (Mureș, Rumänien). Körriktning: österut. Faciliteter: toaletter.
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Bălăușeri är en rastplats vid DN13 (Mureș, Rumänien).
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Bălăușeri är en rastplats vid DN13 (Mureș, Rumänien).
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Bălăușeri är en rastplats vid DN13 (Mureș, Rumänien).
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Hetiur är en rastplats vid DN13 (Mureș, Rumänien).
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Mihai Viteazu är en rastplats vid DN13 (Mureș, Rumänien).
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Sighișoara är en rastplats vid DN13 (Mureș, Rumänien).
Mureș, Rumänien · OVD
Vulcanizare Incze Albert är en serviceanläggning vid DN13 (Mureș, Rumänien). Faciliteter: drivmedel.
Mureș, Rumänien
Serviceanläggning vid Velț är en serviceanläggning vid DN14A (Mureș, Rumänien). Faciliteter: restaurang.
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Cuci är en rastplats vid DN15 (Mureș, Rumänien). Körriktning: österut.
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Luduș är en rastplats vid DN15 (Mureș, Rumänien). Körriktning: norrut.
Mureș, Rumänien
Faciliteterna har inte registrerats ännu
Rastplats vid Luduș är en rastplats vid DN15 (Mureș, Rumänien).
Inga stopp här matchar alla valda filter.
Kartutsnitt © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, data © OpenStreetMap-bidragsgivare. Välj en karta för att förstora den.